slide-arrow-w-left

Вакансии

 Fă parte din echipa noastră!
Dacă eşti o persoană responsabilă şi creativă, poţi scrie şi vorbi fluent în limba română şi rusă şi ai cunoştinţe de bază a programelor grafice, aşteptăm CV- ul tău pe adresa noastră mirnevest@gmail.com
+Добавить Категории

Свадебный портал MirNevest.md

MirNevest.md vă invită în echipa noastră!

Poți deveni parte din echipa noastră în cazul în care:
- ai gîndire pozitivă;
- nu ai deprinderi dăunătoare (nu ești fumător);
- ai capacitatea de a stabili contacte cu oricare persoană;
- ești gata să vinzi;
- recunoști că în ziua de azi Internetul este una din cele mai buna platforme de publicitate;
- ești mereu gata să înveți și să te dezvolți.

Pentru noi contează sârguinţa şi dorinţa de a lucra. Dacă nu cunoşti ceva, noi te vom învăţa.

Şi, bineînţeles, îţi oferim oportunitatea de a se dezvolta în compania noastră.

Îi invităm pe cei care cu adevărat vor să lucreze și care nu vor lăsa mîinile în jos după primul eșec.

Dacă ești cu adevărat ”de-al nostru” vom fi bucuroși să te vedem la sediul companiei noastre. Expediază CV-ul și poate chiar tu vei deveni parte a echipei. Baftă!

MirNevest.md e un portal informaţional de nunţi foarte popular în Moldova, cu multe oferte pentru mirese
şi companii din industria nunţilor.

Cu fiecare an noi creştem, ne dezvoltăm, contribuim la dezvoltarea industriei nunţilor din Moldova şi inspirăm!

Posturi vacante:

Manager pentru vânzări a serviciilor de publicitate şi lucrul cu clienţii.

În procesul desfășurării activității interesante vei avea următoarele sarcini:

- să comunici cu clienții la telefon și să vinzi;
- să elaborezi oferte comerciale;
- să interacționezi cu clienții existenți;
- să te deplasezi la întîlnirile cu clienții, să închei contracte.

CERINȚE:

- cunoașterea limbilor rusă și română;
- atitudine proactivă;
- disciplină,
- dicție bună, capacitatea de a vorbi și a scrie corect, exprimare convingătoare;
- creativitate, perseverență, onestitate, responsabilitate, dinamism, abilități de lucru în echipă;
- capacitatea de căutare rapidă a informației pe Internet.

Condiții:

- Program de lucru: full time, 5 zile pe săptămînă.
- Un birou confortabil în centrul capitalei.
- Salariu garantat + % și bonusuri pentru rezultatele obținute!
- Mai mute detalii despre salariu vei afla în cadrul întîlnirii noastre, după ce vei trece peste prima etapă a interviului.

Expediază CV-ul la adresa electronică: work.mirnevest@gmail.com cu mențiunea ”Manager vînzări”.

Administrator site-uriЗанятость: 4 часа в день, 5 дней в неделю.

- ești gata să muncești intens;

CERINȚE:

- bune abilități de operare și utilizare activă a PC și a Internetului;
- cunoașterea programelor de editare grafică;
- capacitatea de a vorbi și a scrie corect;

Responsabilitățile funcției:

- administrarea site-uri
- elaborarea de recomandări privind optimizarea tehnică a conținutului și a structurii site-ului;
- testarea funcționalității rubricilor;
- gestionarea rubricilor și bannerelor;
- colectarea informației și elaborarea conținutului site-ului într-un limbaj literar corect;
- elaborarea textelor știrilor și articolelor pe anumite tematici;
- scrierea textelor tematice pentru site în vederea creșterii relevanței lui;
- implicare în activitățile curente (ținerea documentației antreprenorilor, interacționarea cu managerii de vînzări).

Expediază CV-ul la adresa electronică: work.mirnevest@gmail.com cu mențiunea ”Administrator site-uri / Content-manager”.